پارس اسپادانا

نماینده انحصاری دوربین مداربسته ZEDIX ، دستگاه DVR ، لوازم جانبی دوربین مداربسته

دسته بندی مقالات
مشاوره
انتخاب بهترین دوربین مدار بسته
دانلود کاتالوگ

تصویربرداری حرارتی در دوربین مدار بسته

تصویربرداری حرارتی در دوربین مدار بسته
 تصویربرداری حرارتی در دوربین مدار بسته

تصویربرداری حرارتی به شما اجازه می دهد گرمای ساطع شده از اجسام مختلف را مشاهده کنید.دوربین های حرارتی کم وبیش می توانند دمای اشیای موجود در کادر خود را ثبت کرده و هر دما را به رنگ مخصوصی به نمایش بگذارند که به شما امکان می دهد دمای خارج شده از هر جسم را با اشیاء کنارش مقایسه کنید.
معمولا دماهای سردتر با رنگ هایی مثل آبی ،بنفش یا سبز نشانه گذاری می شوند، در حالی که دماهای گرم تر با رنگ هایی همچون قرمز، نارنجی یا زرد به نمایش در می آیند.

برخی از دوربین های حرارتی از تصاویر سیاه و سفید استفاده می کنند.به عنوان نمونه ،بالگردهای پلیس از دوربین حرارتی سیاه وسفید استفاده می کنند که هدوف را کاملا برجسته می کند.
اگر تا به به حال با تصاویر یا فیلم هایی روبه رو شده اید که همه چیز را به شکل ناخوشایندی به رنگ زرد و قرمز دیده می شوند، باید بدانید که به آنها ترموگرافی یا دمانگاری گفته میشود.این نوع تصویر برداری در میان عموم مردم با عنوان تصویربرداری حرارتی شناخته میشود.
تصویربرداری حرارتی در دوربین های امنیتی و دربخش های مختلفی کاربرد دارد.شرکت های تامین کننده انرژی از این فناوری برای یافتن محل نشت حرارت از شکاف های در و پنجره استفاده می کنند، بالگردهای پلیس از آن برای تعقیب افراد مظنون در شب بهره میگیرند و ایستگاه های هواشناسی به کمک آن طوفان ها و تندباد ها را دنبال میکنند.در زمینه پزشکی برای تشخیص اختلالات و بیماری ها بهره می برند.


 پارس اسپادانا نماینده انحصاری دوربین های مداربسته ZEDIX در ایران 

http://parsspadana.com

مقالات مرتبط

ارتباط سریع

تلفن : 02166753424
فکس : 02166731033
موبایل : 09126402004
آدرس : فروشگاه مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، مجتمع تجاری نادری، طبقه همکف، شماره 19
دفتر فروش : تهران، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، مجتمع تجاری نادری، طبقه سوم ، واحد 4