پارس اسپادانا

نماینده انحصاری دوربین مداربسته ZEDIX ، دستگاه DVR ، لوازم جانبی دوربین مداربسته

دسته بندی مقالات
مشاوره
انتخاب بهترین دوربین مدار بسته
دانلود کاتالوگ

دوربین مداربسته مناسب برای پارکینگها

دوربین مداربسته مناسب برای  پارکینگها

دوربین مداربسته مناسب برای ورودی پارکینگهازمانی که برای پارکینگهای روباز یا فضاهای آزاد به فکر نصب دوربین مداربسته هستیم، مدیریت چالشهای نور مهمتر از رزولوشن خواهد بود. زیرا با تغییر شدت و زاویه تابش نور در روز و عمق نفوذ نور می تواند باعث شود تصاویر درخیلی ازدوربینهای مداربسته کمرنگ و رنگ و رو رفته دیده شوند.

اغلب در ورودی های یک یا دو خطه نیاز به پوشش میدان دیدی 7.5 متری(25 فوت) خواهید داشت که ازطریق دوربین مداربسته ای با رزولوشن 1080P می توان رزولوشن کافی برای تشخیص مدل و سال ساخت خودرو(و تشخیص پلاک خودرو) را داشته باشیم. ضمن اینکه جزئیات به شما امکان تشخیص چهره راننده درپشت شیشه های خودرو رادر لحظه ورود می دهد.
 
فیلترهای پلاریزه می توانند تابش مستقیم و نامناسب نور راکاهش دهند و تصویر اجسام و افراد را در پشت شیشه خودرو بهبود ببخشند.
 
بدلیل تولید نور قوی در چراغهای جلو و عقب خودرو، ثبت اطلاعات سال تولید و مدل خودرو و پلاکش درشب بدون استفاده ازنور کافی یا تنظیم Exposure برای مقادیر بالا بسیار سخت خواهد بود.

اگر نیاز به ضبط تصاویر درشب دارید، پیشنهاد می کنیم بشکل ویژه ازیک دوربین مداربسته مختص ضبط پلاک خودرو و یا ازیک دوربین مداربسته بولت مجهز به نور IR استفاده کنید. زیرا دوربین مداربسته معمولی بخاطر تفاوت نور در شب به مشکل خواهد خورد و احتمالا نیاز شما را برآورده نمی کند.
پارس اسپادانا نماینده انحصاری دوربین مداربسته ZEDIX در ایران 

مقالات مرتبط

ارتباط سریع

تلفن : 02166753424
فکس : 02166731033
موبایل : 09126402004
آدرس : فروشگاه مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، مجتمع تجاری نادری، طبقه همکف، شماره 19
دفتر فروش : تهران، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، مجتمع تجاری نادری، طبقه سوم ، واحد 4