پارس اسپادانا

نماینده انحصاری دوربین مداربسته ZEDIX ، دستگاه DVR ، لوازم جانبی دوربین مداربسته

دسته بندی مقالات
مشاوره
انتخاب بهترین دوربین مدار بسته
دانلود کاتالوگ

تصاویر 4k و کسب درآمد

تصاویر 4k و کسب درآمد

تصاویر 4k و کسب در آمد 
 

با معرفی شدن تکنولوزی 4k  و آشنایی بیشتر مردم با تصاویر با کیفیت ان این دوربین های مداربسته 4k  مورد تقاضای بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفت . بطور کلی از سیستمهای نظارت تصویری توقعاتی همچون : تصاویری شفاف در روز و شب ، جزییات تصویری بیشتر برای شناسایی واقعی و تجزیه و تحلیل پیشرفته می باشد.

با بکارگیری تصاویر 4k مصرف کنندگانی مانند باشگاهها و یا خرده فروشیها میتوانند به تصاویری با کیفیت فوق العاده برای محافظت از افراد ،اموال و داراییها داشته باشند .

افرادی که با نصب دوربین های مداربسته آشنا هستند به خوبی میتوانند با ادغام این سیستمها در نظارت تصویری به نتایج بهتری دست یابند .

اما 4K مجموعه ای از سنسور های با کیفیت بالاست ، که دوربین را قادر می سازد تا 30Fps عمل نماید که باعث افزایش چشمگیر کیفیت تصویر می گردد.

امروزه مصرف کنندگان ترجیح میدهند با امنیت بیشتری مراحل کاری خود را انجام دهند و برای بدست اوردن به تصاویر بهتر با جزئیات بیشتر دوربین های 4k  که میتواند اسناد تصویری را با فرمت تصویری 4 برابر وضوح بیشتر وقدرت  زوم بیشتر حتی نسبت به دوربین
هایی که دارای رزولوشن پیکسلی بالا دارند میباشد که این افزایش کیفیت باعث افزایش قابلیت تحلیل ویدئو و همچنین افزایش محدوده تشخیص تا دو برابر را منجر خواهد شد را انتخاب نمایند .پارس اسپادانا نماینده انحصاری دوربین مداربسته ZEDIX در ایران 
www.parsspadana.com

مقالات مرتبط

ارتباط سریع

تلفن : 02166753424
فکس : 02166731033
موبایل : 09126402004
آدرس : فروشگاه مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، مجتمع تجاری نادری، طبقه همکف، شماره 19
دفتر فروش : تهران، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، مجتمع تجاری نادری، طبقه سوم ، واحد 4